Фольклорно-етнографічний гурт «Струмочок» був заснований у 1983 році у Музичанській ЗОШ I-III ступенів. З 2003 року колектив працює у Вишнівському ЦТДЮ на базі Музичанської школи. У 2010 році фольклорно-етнографічному гурту присвоєно звання «Зразковий».

На даний момент в колективі займається 40 дітей початкового рівня навчання, це учні 1-4 класів та 25 учнів – основного рівня навчання – учні 5-10 класів. В колективі займаються діти малозабезпечених та багатодітних сімей, діти – напівсироти та одна дитина інвалід дитинства.

Фольклорно-етнографічний гурт «Струмочок» був учасником святкового концерту до 75- річниці Києво-Святошинського району, обласного дитячого фольклорно-етнографічного фестивалю «Дитинства пісня Великодня» у Переяслав-Хмельницьку та музеї Київська Русь, I Міжнародного фольклорного фестивалю «Світовид» у Переяслав-Хмельницьку, фестивалю «Київщина туристична - 2012» в Києві, обласного марафону «Майбутнє України будуємо разом» в Макарові, були переможцями у конкурсі «Етно-Фольк-Мьюзік» Всеукраїнського дитячого фестивалю мистецтв «Квітка надії» м. Києві, приймали участь у святкуванні днів індійської культури в м. Києві. У 2014 році стали Лауреатами I cтупеня фестивалю дитячої та юнацької творчості «У самого синього моря» та Лауреатами I ступеня III Міжнародного фестивалю «Арена Дружби» в Болгарії.

Кiлькiсть переглядiв: 59